Job Description: vezetője Laboratórium

MUNKAKÖR LEÍRÁSA HEAD DABORATORIEY

II. Job Function

  1. Ez biztosítja a képzés laboratóriumok a minisztérium az oktatási folyamat, a termelés és a kutatás.
  2. Vezető az új és meglévő, laboratóriumi vizsgálati módszereket, és segíti azok megvalósítását a termelésbe.
  3. Tart ellenőrzése alatt, az állam a laboratóriumi felszereléseket és a laboratóriumi személyzet munkahelyek és lépéseket tesz a meglévő hiányosságokat.
  4. Szervezi munkáját a munkahelyi egészség és ipari higiénia az osztályon laboratóriumokban.
  5. Szervezi a rendszeres ellenőrzés megfelelőségi eszközök metrológiai követelményeknek folytatott képzés és a kutatás.
  6. Ez figyelemmel kíséri a tanítást és a kisegítő személyzet a termelés és a munkafegyelem.
  7. Szervezi a menedzsment telepített dokumentációt.
  8. Munkáját felügyeli mérnökök és laborantskogo a tanszék. Keres technikusok és ésszerű felhasználása.
  9. Vezeti és összeállítja az éves leltár laboratóriumi felszerelés.
  10. Együtt a fejét. a tanszék tervezi laboratóriumi berendezések a tanszék.
  11. Figyelemmel kíséri betartását a munkavállalók jogait munkavédelmi, munkavédelmi, tűzvédelmi, ipari és munkaügyi fegyelem és munka szabályait.
  12. _________________________________________________________________.
  13. _________________________________________________________________.

Vezetője Laboratórium joga van:
  1. Hozzájárulás a vezetést a University of javítására vonatkozó javaslatok tevékenysége a laboratóriumban.
  2. Ahhoz, hogy kölcsönhatásba lépnek a vezetők minden (egyéni) szerkezeti egységek az egyetem.
  3. Bejelentkezés és hitelesíti a dokumentumot a hatáskörébe.
  4. Tegyen javaslatot támogatásáról szóló felügyelő halad alkalmazottak, szankciókat, szabálysértőket a termelés és a munkafegyelem.
  5. Kezelést igényelnek az egyetem, hogy segítse a feladataik ellátása során és jogait.
  6. _________________________________________________________________.
  7. _________________________________________________________________.

A laboratórium vezetője felelős:
  1. Nem teljesítés (a nem megfelelő működés) a feladatai e munkaköri leírás keretein belül a hatályos munkajog Ukrajna.
  2. Elkövetett tevékenysége során a bűncselekmény - meghatározott határokon belül a jelenlegi közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás Ukrajna.
  3. Anyagi kárt - keretein belül a meglévő munkaerő, büntetőjogi és polgári jogi jogszabályok Ukrajna.
  4. _________________________________________________________________.
  5. _________________________________________________________________.